KG

KG European Union Trademark Information

metale szlachetne i ich stopy; przyrządy zegarmistrzowskie i chronometryczne; biżuteria i wyroby jubilerskie; kamienie szlachetne i półszlachetne; breloczki i zawieszki do kluczy; pudełka na biżuterie; pudełka na zegarki; etui na artykuły zegarmistrzowskie; figurki ozdobne pokryte z metali szlachetnych; medale pamiątkowe; szkatułki na biżuterię; monety pamiątkowe i do kolekcjonowania; odznaki pamiątkowe; posągi i figurki wykonane z lub pokryte szlachetnymi i półszlachetnymi metalami lub kamieniami i ich imitacjami; puchary i trofea z metali szlachetnych, bibeloty z metali szlachetnych.papier i karton; druki; materiały introligatorskie; fotografie; artykuły piśmienne i biurowe z wyjątkiem mebli; kleje do materiałów biurowych lub do celów domowych; materiały dla artystów i do rysowania; pędzle; materiały szkoleniowe i dydaktyczne; arkusze, folie i torby z tworzyw sztucznych do owijania i pakowania; czcionki drukarskie, matryce do druku ręcznego; figurki z papieru; obrazy; odbitki artystyczne; katalogi; broszury; plakaty; notesy; kartki z życzeniami; kalendarze; podstawki pod kufle do piwa; globusy.meble, lustra, ramki obrazów; nieprzetworzone lub półprzetworzone kość, róg, fiszbin...

Words that describe this mark

metale   szlachetne   ich   stopy   przyrządy   zegarmistrzowskie   chronometryczne   biżuteria   wyroby   jubilerskie   kamienie   szlachetne   płszlachetne   breloczki   zawieszki   kluczy   pudełka   na   biżuterie   pudełka   na   zegarki   etui   na   artykuły   zegarmistrzowskie   figurki   ozdobne   pokryte   z   metali   szlachetnych   medale   pamiątkowe   szkatułki   na   biżuterię  
On Tuesday, August 8, 2017, an european community trademark registration was filed for KG by Wojciech Krzyściak Heleny Marusarzówny 7, Zakopane PL 34-500. The OHIM has given the trademark application number of 017079971. The current status of this trademark filing is Application under examination. The correspondent listed for KG is KANCELARIA PATENTOWA DR W. TABOR SP.J.   of   Ul. Mazowiecka 28a/8-9, Kraków, PL 30-019 . The KG trademark is filed in the category of Jewelry Products , Paper Goods and Printed Material , Furniture Products , Houseware and Glass Products , Fabrics , Clothing Products , Lace, Ribbons, Embroidery and Fancy Goods , Floor Covering products , Toys and Sporting Goods Products , Meats and Processed Food Products , Staple Food Products , Light Beverage Products , Wines and Spirits Products .
Word Mark: KG
Status/
Status Date:
Application under examination
Friday, September 8, 2017
Application Number: 017079971
Filing Date: Tuesday, August 8, 2017
Registration Date: Not Available
Type of Mark: Figurative
Kind of Mark: Individual
Mark Distinctiveness: Yes
Filing Language: Poland
Secondary Language: Not Available
Last Applicant/Owner: Heleny Marusarzówny 7
Zakopane PL 34-500
Correspondent:
Ul. Mazowiecka 28a/8-9
Kraków
PL 30-019
Logo Design Information
Design Feature:
(1) Crowns open at the top
(2) Crowns with foliage dominant
(3) One circle
(4) Circles containing one or more letters
(5) Circles with dark surfaces or parts of surfaces
(6) Monograms formed of intertwined, overlapping or otherwise combined letters
(7) Letter “G”
(8) Letter “K”

Classification Information

Class Code: 014
Class Description: Jewelry Products
Goods & Services: metale szlachetne i ich stopy; przyrządy zegarmistrzowskie i chronometryczne; biżuteria i wyroby jubilerskie; kamienie szlachetne i półszlachetne; breloczki i zawieszki do kluczy; pudełka na biżuterie; pudełka na zegarki; etui na artykuły zegarmistrzowskie; figurki ozdobne pokryte z metali szlachetnych; medale pamiątkowe; szkatułki na biżuterię; monety pamiątkowe i do kolekcjonowania; odznaki pamiątkowe; posągi i figurki wykonane z lub pokryte szlachetnymi i półszlachetnymi metalami lub kamieniami i ich imitacjami; puchary i trofea z metali szlachetnych, bibeloty z metali szlachetnych.
Class Code: 016
Class Description: Paper Goods and Printed Material
Goods & Services: papier i karton; druki; materiały introligatorskie; fotografie; artykuły piśmienne i biurowe z wyjątkiem mebli; kleje do materiałów biurowych lub do celów domowych; materiały dla artystów i do rysowania; pędzle; materiały szkoleniowe i dydaktyczne; arkusze, folie i torby z tworzyw sztucznych do owijania i pakowania; czcionki drukarskie, matryce do druku ręcznego; figurki z papieru; obrazy; odbitki artystyczne; katalogi; broszury; plakaty; notesy; kartki z życzeniami; kalendarze; podstawki pod kufle do piwa; globusy.
Class Code: 020
Class Description: Furniture Products
Goods & Services: meble, lustra, ramki obrazów; nieprzetworzone lub półprzetworzone kość, róg, fiszbin lub macica perłowa; muszle; sepiolit; żółty bursztyn; pojemniki, niemetalowe, do przechowywania lub transportu; figurki i rzeźby z drewna, szkatułki; pokrowce na odzież; pościel, oprócz bielizny pościelowej; tablice do zawieszania kluczy; wieszaki i haczyki na ubrania.
Class Code: 021
Class Description: Houseware and Glass Products
Goods & Services: przybory oraz pojemniki kuchenne i gospodarstwa domowego; grzebienie i gąbki; pędzle (z wyjątkiem pędzli malarskich); materiały do wytwarzania pędzli; sprzęt do czyszczenia; nieprzetworzone lub półprzetworzone szkło, z wyjątkiem szkła stosowanego w budownictwie; wyroby szklane, porcelanowe i ceramiczne; artykuły gospodarstwa domowego ze szkła, porcelany, ceramiki i kamionki; urządzenia gospodarstwa domowego i urządzenia kuchenne takie jak: chlebowniki; przybory i naczynia kuchenne takie jak: zastawy kuchenne, figurki ozdobne, flakony i wazony, misy, wazy, kieliszki, karafki, dzbanki, dzbany, patery, czarki, kufle, szklanki, salaterki, cukierniczki; podgrzewacze; dozowniki; ozdoby na stół; stojaki na serwetki; podstawki; świeczniki; pudełka i pudełeczka; pojemniki; bibeloty ze szkła, kamionki, ceramiki i porcelany, w tym porcelany chińskiej; obrazy i malowidła ścienne z porcelany i ceramiki.
Class Code: 024
Class Description: Fabrics
Goods & Services: tekstylia i imitacje tekstyliów; bielizna stołowa i pościelowa; zasłony z materiałów tekstylnych lub tworzyw sztucznych.
Class Code: 025
Class Description: Clothing Products
Goods & Services: odzież, obuwie, nakrycia głowy; bielizna; czepki kąpielowe; opaski na głowę; paski; podeszwy do butów; wyroby pończosznicze; wyprawki dziecięce; maski na oczy do spania; okucia metalowe do obuwia.
Class Code: 026
Class Description: Lace, Ribbons, Embroidery and Fancy Goods
Goods & Services: koronki, hafty, wstążki i sploty; guziki, haczyki i oczka, szpilki i igły; sztuczne kwiaty; ozdoby do włosów; sztuczne włosy; aplikacje i artykuły pasmanteryjne; ozdoby do kapeluszy; ozdoby do obuwia; ozdoby do ubrań; sztuczne owoce.
Class Code: 027
Class Description: Floor Covering products
Goods & Services: dywany, chodniki- kilimy, maty i słomianki, linoleum i inne materiały do pokrywania podłóg; draperie nietekstylne.
Class Code: 028
Class Description: Toys and Sporting Goods Products
Goods & Services: gry, zabawki i przedmioty do zabawy; artykuły gimnastyczne i sportowe; sprzęt do gier wideo; figurki do zabawy; modele pojazdów w zmniejszonej skali; papierowe czapeczki na przyjęcia; sprzęt wędkarski; zabawki dla zwierząt domowych; zdrapki do gier loteryjnych; dekoracje i ozdoby świąteczne i sztuczne choinki.
Class Code: 029
Class Description: Meats and Processed Food Products
Goods & Services: mięso, ryby, drób, dziczyzna; ekstrakty mięsne; konserwowane, mrożone, suszone i gotowane owoce i warzywa; galaretki, dżemy, kompoty; jaja; mleko i produkty mleczne; oleje i tłuszcze jadalne; sery; nabiał i substytut nabiału; owoce morza i mięczaki; zupy i wywary.
Class Code: 030
Class Description: Staple Food Products
Goods & Services: kawa, herbata, kakao, kawa nienaturalna; ryż; tapioka i sago; mąka i produkty zbożowe; chleb, wyroby cukiernicze i piekarnicze; słodycze; czekolady; czekoladki; lody; cukier, miód, melasa, syropy; drożdże, proszek do pieczenia; sól; musztarda; ocet, sosy- przyprawy; przyprawy; lód; muesli, płatki zbożowe, jogurty mrożone.
Class Code: 032
Class Description: Light Beverage Products
Goods & Services: piwo; wody mineralne i gazowane oraz inne napoje bezalkoholowe; napoje owocowe i soki owocowe; syropy i inne preparaty do produkcji napojów.
Class Code: 033
Class Description: Wines and Spirits Products
Goods & Services: napoje alkoholowe.

100% Satisfaction Guarantee protect your valuable brand now.

  • 1. Legalforce RAPC - #1 Trademark Filing since 2010.
  • 2. Describe how your business or product is being used. Register your mark in 180+ countries.
  • 1. Top Global IP Attorneys - Credibility and Experience!
  • 2. All processes will be performed in a timely manner. You will be informed periodically about the process.

What our customers say:

testimonial

I wasn't too sure what to expect when taking up services, but the professionalism from the site to the customer service is the slickest I have ever experienced.

Camryn, Surrey, UK
What You Can Do:
Trademarkia lets you see how your personal name, product name, trademark name or username is being used on any of 530+ new and popular social networks. Be the first to reserve your name and get help stopping others from using it - all in one place!

 

Trademarkia is the largest search engine for U.S. and CTM trademarks. Each month hundreds of trademarks around the world are filed by licensed attorneys in the Trademarkia network! You can register your trademark in 180+ countries in the world through Trademarkia Network. Trademarkia.com is a free search engine of publicly available government records. Trademarkia.com is not a law firm and does not represent owners & correspondents listed on this page.